1-7 Nisan Kanserle Savaş Haftası
Yayınlanma Tarihi: 23.07.2013 | Son Güncellenme Tarihi: 31.10.2018

1-7 Nisan Kanser Haftası dolayısıyla, AKGÜN Plaza’ da 2 Nisan 2013 tarihinde ‘’Kanserde Farkındalık’’ konulu konferans düzenlendi. Akgün Plaza Fuaye salonunda gerçekleştirilen Konferansta Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorlarından Sayın Mesut KOÇAK değerli fikirleri ile katılımcıları aydınlattı. KOÇAK, konuşmasında ‘’ Kanserin önlenebilir bir hastalık olduğunu belirterek hastalığın en önemli nedeni olarak sigarayı gösterdi. Sağlıklı beslenme ve genetik faktörlerin kansere yakalanmada etkili olduğunu’’ belirtti.

KOÇAK’ın ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Temel AKGÜN yaptığı konuşmada; ‘’Kanser konusunda toplumsal farkındalık sağlanması ve toplum bilincinin geliştirilmesi kanserle mücadelede en önemli yöntemlerin başında gelmektedir. AKGÜN Grup olarak, toplumun her alanında gösterdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri gereği insan sağlığına verdiğimiz önemi düzenlediğimiz çeşitli seminerlerle tescillemeyi bir görev bilmekteyiz’’ dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, katılımcılara sağlıklı beslenmenin önemine vurgu yapmak için meyve ve sağlıklı beslenme broşürü dağıtıldı…


ÜST

Akgün Yazılım © 2020