İnsan Kaynakları Politikası
Yayınlanma Tarihi: 22.07.2013 | Son Güncellenme Tarihi: 20.08.2014

insankaynaklaripolitikasi“Bilişim sektörünün başta üretim olmak üzere, tüm safhalarının insan üzerine kurulu olduğu bilinci ile; Ülke ve firma geleceğimizi ancak kaliteli, yetişmiş ve kendini çağın teknolojik gereksinimlerine göre yönlendirebilecek bilgi ve beceriye sahip insan ile planlayabiliriz. AKGÜN insan odaklı yönetim anlayışı ile çalışanlara değer verir, eğitimlerine ve gelişimlerine önderlik eder.

Çalışanların terfileri, kendilerini geliştirme azimleri, performansları ve kuruma olan sadakatleri neticesinde gerçekleştirilir. AKGÜN insan kaynakları uygulamalarında özellikle kritik görevlere yapılan atamalar için önceliğimiz şirket içerisinde yer alan ekip çalışanlarımızdır.

Tarafsız ve eşit koşullarda yapılan kariyer yönetimi ile şirketimizin uzun vadeli hedeflerine ulaşmasında kaynaklarımız en verimli şekilde kullanılarak çalışanlarımızın kariyer gelişimleri desteklenmektedir.

İnsan Kaynakları olarak hedefimiz bilişim sektöründeki değişime ayak uydurabilecek, sektörün dinamiklerine uygun, yeniliklere açık, vizyonu geniş, fark yaratan, yeteneklerini işine yansıtabilen insan kaynağına sahip olmaktır.

AKGÜN’ de;
İşe Alım = Doğru İşe, Doğru Kişi
Terfi, Kariyer = Liyakat, Performans, Kurum Kültürüne Uyum
İş ve Yaşam = Sadece çalışılacak değil, yaşanılacak işyeri,
Eğitimle Ekibin Gelişimi  = = > Başarı + Kazanç = AKGÜN

Üniversite-Sanayi İşbirliklerimiz, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile gerçekleştirdiğimiz istihdam projelerimiz ile şirketimizi büyütmeye, nitelikli personel kazandırmaya ve Bilişime yön vermeye devam edeceğiz.
AKGÜN İNSAN KAYNAKLARI”


ÜST

Akgün Yazılım © 2021