Kurumsal Sistem Çözümleri
Yayınlanma Tarihi: 24.07.2013 | Son Güncellenme Tarihi: 09.09.2013

kurumsalsistemcozumleriAkgün, kurumsal çözümlerde teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak verimliği arttırmayı amaçlamaktadır.

Bu da beraberinde bu teknolojiyi sağlayabilecek olan altyapının mevcudiyetini zorunlu kılmaktadır. İşte burada bu teknolojiye olanak tanıyacak olan çok sayıda kurumsal IT Bileşeninin hem yönetimi zorlaşmakta hem de kapasite kullanımı açısından verimsiz bir yapı ve yüksek maliyetler oluşturabilmektedir.

Akgün, bu teknoloji ihtiyacına cevap olacak ürün portföyünün önemli bileşeni olan donanım ve yazılım tabanlı çözümler konusunda müşterilerimize Server, Client, Notebook ürünlerini en üst seviyedeki hizmet kalitesinde sunmaktadır. Bu hizmet kalitemizi ve geniş ürün yelpazesini, dünya markaları ile birlikte yaratılan sinerjinin ürünü olarak sağlamaktayız.

  • Sunucu Çözümleri
  • Veri Depolama Çözümleri
  • Veri Yedekleme Çözümleri

Sunucu Çözümleri

Akgün, her türlü ölçekli firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak, uygun donanınım seçimi, donanımsal kurulum ve konfigürasyonların yapılmasını alanında uzman sertifikalı kadrosu sağlamaktadır. Giriş seviyesi donanımlardan datacenter sistemlerine kadar geniş yelpazede hizmet sağlamaktadır.

Akgün sunmuş olduğu sunucu çözümleri ile kurumlara aşağıdaki avantajları sağlamaktadır:

  • Operasyonel  maliyetlerinin düşürülmesi,
  • Kolay yönetilebilirlik
  • Düşük enerji tüketimi
  • Kesintisiz iş sürekliliği
  • Yüksek performans

Veri Depolama Çözümleri

Akgün, kurumsal firmalara tüm işletmelerin kritik veri uygulamaları için ölçümlenebilir ve yüksek performanslı veri depolama çözümleri sunmaktadır. Sunduğumuz çözümler ile disk alanlarının optimum şekilde yönetilmesini, kritik uygulamaların performanslı ve yedekli bir şekilde çalıştırılmasını amaçlamaktadır.

Veri Yedekleme Çözümleri

Verilerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde saklanması tüm işlemeler için sistemlerin vazgeçilmez bir parçasıonı ifade etmektedir. Önem derecesi yüksel verilerin yedeklenmemesi veya doğru yedeklenmemesi durumunda sistemde oluşabilecek veri kayıpları büyü zararlara sebep olabilmektedir. Bu nedenle kurumsal firmalar yedekleme süreçlerine çok fazla önem göstermektedir.

Akgün olarak kurumsal verileriniz için dünyanın önde gelen firmaları ihtiyacınıza uygun çözümler üretiyoruz.


ÜST

Akgün Yazılım © 2021