Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

15 Ocak 2020 - Çarşamba


AKGÜN Grup sağlık eğitim, telekomünikasyon, savunma alanlarındaki çözümleri ile tecrübelerini müşterilerine sunduğu hizmete ve ürün kalitesine yansıtmaktadır. IT Teknolojileri konusunda çalıştığımız sahalarda AR-GE, Yazılım Üretim, Eğitim ve Destek Hizmetleri, Ağ, İletişim ve Bilgi Güvenliği Teknolojileri danışmanlığı ve Medikal IT Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. AKGÜN, başarılı geçmişi ile Türkiye’nin önde gelen IT Firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe global ve bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Sağlık sektörünün lokomotifi olan AKGÜN, 400 + devlet hastaneleri, özel hastaneler, ağız ve diş sağlığı merkezleri ve kamu kurum kuruluşlarında hizmet vermektedir. AKGÜN Grubun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

AKGÜN Grup, sadece Türkiye sınırları içinde değil uluslararası arenada da müşterilerine hizmet vermekte ve adından başarı ile söz ettirmektedir. Üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile bölgesel ve küresel anlamda yükselmeyi hedef almaktadır.