Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

23 Temmuz 2013 - Salı


1-7 Nisan Kanser Haftası dolayısıyla, AKGÜN Plaza’ da 2 Nisan 2013 tarihinde ‘’Kanserde Farkındalık’’ konulu konferans düzenlendi. Akgün Plaza Fuaye salonunda gerçekleştirilen Konferansta Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorlarından Sayın Mesut KOÇAK değerli fikirleri ile katılımcıları aydınlattı. KOÇAK, konuşmasında ‘’ Kanserin önlenebilir bir hastalık olduğunu belirterek hastalığın en önemli nedeni olarak sigarayı gösterdi. Sağlıklı beslenme ve genetik faktörlerin kansere yakalanmada etkili olduğunu’’ belirtti.

KOÇAK’ın ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Temel AKGÜN yaptığı konuşmada; ‘’Kanser konusunda toplumsal farkındalık sağlanması ve toplum bilincinin geliştirilmesi kanserle mücadelede en önemli yöntemlerin başında gelmektedir. AKGÜN Grup olarak, toplumun her alanında gösterdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri gereği insan sağlığına verdiğimiz önemi düzenlediğimiz çeşitli seminerlerle tescillemeyi bir görev bilmekteyiz’’ dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, katılımcılara sağlıklı beslenmenin önemine vurgu yapmak için meyve ve sağlıklı beslenme broşürü dağıtıldı…