Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!
Teknik destek hizmetlerimiz kapsamında e-posta, web sitemizin İletişim kısmından İletişim Formu veya telefon iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Ürün ve çözümlerimiz hakkındaki sorularınızı info@akgunyazilim.com.tr mail adresimize iletebilirsiniz.
Ek olarak, +90 (312) 293 83 00 numarasına telefon ederek de sorularınızı iletebilirsiniz.
AKGÜN YAZILIM, üretici ve sistem entegratörü olup farklı yazılım/uygulamalar ile entegrasyonları sağlamaktadır.
AKGÜN YAZILIM, yerli ve milli üretici firma olup müşterilerine sunduğu ürün ve çözümlerini öz kaynakları ile sağlamakta ve bu bağlamda müşterilerimizin ihtiyacına esas özel yazılım uyarlama ve geliştirmeleri yapabilmektedir.
Ürünlerimizin kullanımına dair uzaktan veya yerinde eğitimler, Eğitimci Gruplarımız tarafından verilmektedir.
AKGÜN mobil yazılım konusunda fark yaratan ekibiyle tüm mobil platformlarda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun mobil yazılım üretimleri mevcuttur. Ek geliştirmeler müşteri ihtiyaçlarına göre değerlendirilerek özel çalışma kapsamında projelendirilmektedir.
Yazılım ürünlerimizde dil destekleri mevcuttur.
Mevcutta kullanmakta olduğunuz yazılımların ya da excel formatında bulunan ve AKGÜN bünyesindeki yazılımların veri tabanlarındaki alanlarla eşleşen verilerinizin aktarımları, uygulama projelerinde kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında yapılmaktadır. Bunun için özel uygulamalar yapılabileceği gibi, yazılımların aktarım modülleri sayesinde de hızlı bir şekilde gerekli aktarımlar yapılarak, size özel veritabanı ile yazılım üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanız için gerekli olan altyapı hazırlanır.