Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

“Satış sonrası müşterilerimize en iyi hizmet ve yazılımı tam zamanında, düzenli ve sürekli olarak vermeyi, müşterilerimizin sonsuz memnuniyetini amaç edinerek, hizmet ve yazılımımızın planlı, nitelikli ve sürekli gelişen bir ekip ile en ekonomik şekilde verilmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz.”

AkSERVİS: Bölgesel destek hizmetleri yapılanması içerisinde AKGÜN Yazılım, mobil ekipleri ile müşterilerine yerinde eğitim ve destek hizmetlerini sürdürmektedir.

AkÇAĞRI: Müşterilerimizden telefon veya internet üzerinden gelen taleplerin cevaplanması için Çağrı Merkezi bulunmaktadır. Çağrı Merkezinde AKGÜN Müşterilerine özel geliştirdiğimiz web tabanlı CRM yazılımı üzerinden veya telefon ile gelen çağrılar cevaplanmakta, uzak erişim ile çözülebilecek talepler çözülmekte, yerinde müdahale edilmesi gereken konular ise saha personellerine iletilerek müşterilerimize en kısa sürede hizmetin ulaşması sağlanmaktadır.

“Nitelikli ve sürekli gelişen bir ekip anlayışı” çerçevesinde eğitim ve destek personellerimizin gerek uygulama yazılımlarımız hakkında gerekse kanun, genelge, yönetmelikler hakkında yapılan güncelleme eğitimleri profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir.

Profesyonel bir yaklaşım içerisinde eğitim ve destek hizmetlerinin doğru ve zamanında yürütülmesiyle ilgili müşteri memnuniyet anket çalışmaları yurt dışında bulunan ofisimizde IT çözümleri ile ilgilenen kurum sorumluları veya kullanıcılar aranılarak gerçekleştirilmektedir.

AKGÜN Yazılım, saha ve çağrı merkezinde 400’ü aşkın eğitim ve destek hizmetleri personeli ile hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir.