Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!
İnsan Kaynakları Politikaları

"Bilişim sektörünün başta üretim olmak üzere, tüm safhalarının insan üzerine kurulu olduğu bilinci ile ülke ve firma geleceğimizi ancak kaliteli, yetişmiş ve kendini çağın teknolojik gereksinimlerine göre yönlendirebilecek bilgi ve beceriye sahip insan ile planlayabiliriz.

Devamı İçin Tıklayınız
Çalışma Alanlarımız

400’ün Üzerinde Kamu Kurum ve Kuruluşunda %100 Yerli Ürün ve Çözümlerimizle Hizmetinizdeyiz

Devamı İçin Tıklayınız
AKGÜN’de Kariyer

AKGÜN kurum kültürüne uyum sağlayabilecek, sorumluluk sahibi, başarı odaklı, verimliliği esas alan, teknolojiyi sürekli takip ederek fark yaratıcı öneriler getiren, «ben» değil «biz» duygusuyla hareket eden çalışma arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.

Devamı İçin Tıklayınız
AKGÜN’de Eğitim

CMMI Level 3 “Kurumsal Eğitim Süreci” referans alınarak eğitimlerimiz sürekli iyileştirilmektedir.

Devamı İçin Tıklayınız
Yetenek Havuzu Projesi

Yeteneklerine güvenen, kariyerine okul sıralarında akademik eğitimleri devam ederken yön vermek isteyen öğrencilere yönelik bir projedir.

Devamı İçin Tıklayınız
AKGÜN Akademi

Eğitim faaliyetlerine önem veren Firmamız, “AKGÜN Okul/ Akademi” adını verdiği projesi ile nitelikli personel yetiştirmektedir.

Devamı İçin Tıklayınız
AKGÜN Dijital İK

Sektörün öncüsü AKGÜN olarak, tüm İK süreçlerimizi dijitalleştirmekteyiz. Böylelikle işgücü, zaman, erişilebilirlik kriterlerini daha efektif kullanmakta ve çalışanlarımıza, yöneticilerimize ve adaylarımıza daha hızlı çözümler üretebilmekteyiz.

% 100 yerli ve milli geliştirmekte olduğumuz yazılımlarımızla İK’nın önemli alanlarında seçme, yerleştirme, ölçme, değerlendirme, performans noktalarında fark yaratmakta, kurumsal hafızayı güncel tutabilmekteyiz.

Devamı İçin Tıklayınız