Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

Kurum olarak sahip olduğunuz bilgiler paha biçilemez…
 
  • Peki, servet değerindeki bu yatırımlar için etkin güvenlik önlemlerine sahip misiniz?
  • Personeliniz bilgi güvenliği konusunda yeterince bilinçli mi?
  • Daha da önemlisi tehditlere karşı hazırlıklı mısınız?
Güvenlik açıklarınızın tespit edilmesi, açıkları giderecek etkin alt yapı çözümleri, bilgi güvenliği bilincinin oluşturulması, tehditlere karşı alınması gereken önlemler dahil bilgi güvenliğine dair tüm ihtiyaçlarınız AKGÜN’ de…

Bilginin güvenliğini tam anlamıyla sağlamanız amacıyla ihtiyaç duyduğunuz Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı AKGÜN hizmet yelpazesinde önemli bir yere sahiptir.

Özellikle bilgi hırsızlığının yaygınlaştığı son dönemlerde International Organization for Standardization (ISO) tarafından 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardı yayınlanmıştır. Bu standardın amacı kurumların bilgi varlıklarını belirleyip, bu varlıklara yönelik olası tehlikeleri analiz etmelerini, bu risklerin oluşması durumunda hangi kontrolleri uygulayacaklarına karar vermelerini sağlamak amacıyla ilgili sistemleri kurmaktır.

Danışmanlık ve uygulama hizmetlerimiz ile müşterilerimizin sistemlerinin ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardına uyumlu hale getirecek her türlü analiz, uygulama, eğitim ve test çalışmalarını yürütmekteyiz. Müşterilerimizin bilgi güvenliği yönetim sistemini kurmalarını ve etkin işletmelerini sağlamaktayız.