Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

22 Temmuz 2013 - Pazartesi


AKGÜN, Türkiye genelinde farklı lokasyonlarda çalışmakta olan başarılı personeleri ile yeni yatırım yılını Ankara İçkale Otel’de düzenlediği “AKGÜN Değişiyor, Alışkanlıklarımızı güncelliyoruz” başlıklı etkinliği ile kutladı.

İdari koordinatörlük tarafından organize edilen zirve; İnsan kaynakları Müdür vekili Salih KAVZOĞLU ve insan kaynakları ve İşe Alım ve Kariyer Uzmanı Ş. Merve GÜRKAN’ ın “Hoş geldiniz” sunumuyla  başladı.

Toplantının açılış konuşmasını  yapan Sayın Genel Müdür Temel AKGÜN, tüm katılımcılara 2009 yılında yaşanan başarıları için teşekkür ederek, 2010 yılından beklentileri, hedef ve stratejilerin gerçekleştirilmesi için tüm AKGÜN personelinin yapması gerekenleri ve vizyonumuzu genişletmenin  her geçen gün firmamıza yaratacağı katma değerleri konusunda bilgi verdi.  Etkinlik sürecinde yapılan sunularda 2009 başarıları ve 2010 hedefleri ile her birimin 2010 yılı stratejik faaliyet planlarının yer aldığı, özellikle personeli motive eden sunumlara yer verildi. 125 kişinin katıldığı etkinlik sürecinde şirketin İnsan Kaynakları biriminin yapmış olduğu motivasyon çalışmaları herkesin beğenisini topladı.

İçkale Hotelde verilen öğle ve akşam yemeğinde 2009 yılının stresini atan ve dağınık lokasyonda çalışmaktan ötürü sık sık bir araya gelememekten yakınan AKGÜN personeli bol bol sohbet ederek, keyifli bir gün geçirdiler.

Zirvenin sonunda tüm sunumların bitmesiyle beraber, AKGÜN etkinliklerinin ve nostaljik görüntülerin yer aldığı fotoğraflardan oluşan sunum katılımcılara keyifli anlar yaşattı. En büyük sürpriz ise idari koordinatörlük tarafından hazırlanan AKGÜN, 10uncu, 15inci ve 20nci hizmet yıllarını doldurmuş olan personellere hizmet plaketlerinin verilmesiydi. Duygusal anların yaşandığı salonda Akgünlü olmanın gururu  bir kez daha pekiştirildi. Tüm çalışanlara da zirveye katılımlarından ötürü teşekkür sertifikaları takdim edildi.

AKGÜN, tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen bu etkinliğe bu sene damgasını şirket yönetimince açıklanan 2009 yılı iş hedef sonuçları ile 2010 yılı yatırımları ve hedefleri vurdu. Geçen sene için konulmuş olan %21’lik büyüme hedefinin kriz ortamına rağmen %27 olarak gerçekleşmiş olması tüm personelin başarısı olarak tescillenmiş oldu. Başarılı insan kaynağı gücünü bu toplantılarla kutlamak isteyen AKGÜN bir sonraki etkinliğini Temmuz 2010 tarihinde bitmesi planlanan 6000 m2 kapalı alana sahip kendi binasında yapmayı hedeflemektedir.