Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

26 Mayıs 2014 - Pazartesi


Yurtiçi ve Yurtdışında görev yapan Yazılım Destek Personellerimiz, Saha Personelimiz, çözüm ortaklarımız ve yazılım sektöründe dünya devi firmaların üst düzey temsilcilerinin katıldığı barbekü partisi, AKGÜN Ankara Merkez Plaza VIP Bahçede gerçekleştirildi.

17-18-19 Mayıs tarihlerinde, AKGÜN Plaza’ da gerçekleştirilen AKGÜN Zirvesi sonrası 300 kişilik Barbekü partisi düzenlendi. Kurumsal ve Kurumlar arası sosyalleşmenin arttırılması amacıyla düzenlenen organizasyona yoğun katılım oldu.

Oldukça renkli ve eğlenceli geçen barbekü partisinde, birlik ve beraberlik mesajı verilerek Latin Müzikleri eşliğinde konuklar doyasıya eğlendi. Basın mensuplarının da hazır bulunduğu etkinlik sonrası toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi. Davette konuşma yapan AKGÜN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel AKGÜN, ‘’Değerli Personellerimiz, yıl boyunca yoğun bir çalışma temposu içerisinde bulundunuz. Bu seminerimizde; personellerimizin bilgi seviyelerini yükseltmek, yeni teknolojileri tanıtmak, AKGÜN’ ün yeni ürünleri ve sistemlerini anlatmak üzere bir araya gelmiş bulunmaktayız. Tüm personelimize gelecek yeni dönemde başarılı çalışmalar dilerim.’’  diyerek sözlerini tamamladı.

AKGÜN ailesi olarak, davetimize katılım sağlayan tüm personellerimizin yanı sıra, çözüm ortağımız olan Dünya Lideri firmaların üst yönetimlerine katkılarından ve davetimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.