Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

23 Temmuz 2013 - Salı


1 Mayıs 2012 Emek ve Dayanışma Gününde AKGÜN Grup, tüm çalışanları ve aileleriyle birlikte Ankara Kızılcahamam’da Bahara Merhaba dedi. Etkinlik başlangıcında Yönetim Kurulu Başkanımız tüm masaları ziyaret ederek her bir çalışanımız ve ailesi ile hoş sohbet gerçekleştirmiş, emek ve dayanışma gününde birlikte olmanın mutluğunu vurgulamıştır.

Çalışanlarımız ilkbaharın yüzünü gösterdiği bu dönemde Kızılcahamam’ın doğasıyla iç içe sunulan doyumsuz lezzetli mangal ürünlerinin tadını çıkarmıştır. Etkinlik boyunca yayınlanan müzikler, saz dinletileri ile çalışanlarımız keyifli vakitler geçirmiş, eğlenceli görüntüler sergilemiş ve deşarj olmuşlardır. İç Anadolu ve Karadeniz arasında geçiş sağlayan çam ağaçlarıyla çevrili Kızılcahamam’ın doğası tüm çalışanlarımıza ve ailelerine çok iyi gelmiştir…

Aynı gün Karadeniz Ofisinde yer alan çalışanlarımız için de Trabzon Uzungöl’ de benzer bir etkinlik düzenlenmiştir. Düzenlenen bu etkinliklerle AKGÜN Grup ve çalışanları Emek ve Dayanışma Gününe yakışır şekilde birlikte olmayı, tek yürek olmayı bir kez daha sergilemişlerdir.