Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

23 Temmuz 2013 - Salı


AKGÜN Grup Eğitimlerle Başarıya Koşuyor…

AKGÜN Grup, 1986 yılından beri eğitime verdiği önemle her platformda adından sıkça söz ettirmekte, kendine güvenen, kendini ve ülkesini sürekli ileri götüren bireylerin yetişmesini sağlama amacında olduğunu vurgulamaktadır.

AKGÜN Grup çalışanlarına vermiş olduğu önemi; personelin eğitimi, kişisel gelişimi için ayırmış olduğu bütçe ve zaman ile ortaya koymaktadır. AKGÜN çalışanları kalite politikaları, şirket hedefleri ve organizasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda belirli periyotlarda eğitim almaktadırlar. Eğitimler; süreç eğitimleri, müşterilere verilen ürün eğitimleri, kalite standartlarına uyum gereği eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri, uzmanlık alan eğitimleri türlerinde gerek iç kaynak gerekse dış kaynaklı olarak gerçekleştirilmektedir. AKGÜN Grup eğitimler sonrası online ortamlarda ölçme ve değerlendirmeler gerçekleştirerek personelin gelişimini izlenmekte, eğitimlerin iş süreçlerine yansıtıldığını güvence altına almaktadır. Eğitimin katma değerine inanan, gelişimin vazgeçilmez parçası olarak gören AKGÜN, 2012 yılı içerisinde 148 iş gününü personelin eğitimi için ayırmıştır. Eğitimin, AKGÜN Grubun güçlü yanları arasında olduğu hem yurt dışından gelen bağımsız denetçiler hem de yurt içinde görevlendirilen denetçiler tarafından tespit edilmiştir.

AKGÜN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel AKGÜN Sektörde Lider konumunu uzun yıllardır muhafaza etmesini sağlayan değerlerden en önemlisinin Eğitimlere verilen önem olduğunu her fırsatta vurgulamaktadır. Ülkesine ve AKGÜN’ e katma değer yaratan, gelişen, değişen, üreten, AKGÜN’ ü geleceğe taşıyacak bir kadro ile SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARILARA İMZA ATMAK için AKGÜN Grup eğitimlere tam gaz devam etmektedir…