Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

13 Ağustos 2015 - Perşembe


Türkiye’nin en büyük ilk 500 bilişim şirketinin açıklandığı “Bilişim 500 Töreni”, 23 Temmuz 2015 tarihinde Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirildi. 2014 Türkiye bilişim sektörünün ilk 500 şirketinin açıklandığı ödül töreninde; şirketlere donanım, yazılım ve hizmet gelirlerinin yanı sıra, faaliyet alanlarına göre dokuz temel alanda, 500 bilişim şirketi arasında ilk 10’a girenlere ödülleri verildi.

Şirketlerin net satış gelirlerine göre sıralandıkları Bilişim 500’de hastane yazılımı kategorisinde AKGÜN’ ün liderliği bu sene de değişmedi ve geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine birinci oldu!

1986 yılından bu yana bilgi teknolojileri sektöründe Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu alanlarında proje ve danışmanlık hizmetleri veren AKGÜN bu ödül ile sektördeki başarısını bir kez daha kanıtladı.

AKGÜN Yönetim Kurulu Başkanı Temel Akgün yaptığı açıklamada; AKGÜN’ün 1986 yılından bu yana ülkemizde Bilgi Teknolojileri çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğünü, AKGÜN ailesi olarak bu ödül ile emeklerinin karşılığını almış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. En büyük inançlarının sektörün bu konu da hak ettiği  büyüklüğe ulaşması olduğunu dile getirdi.