Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

28 Haziran 2018 - Perşembe


AKGÜN Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Temel AKGÜN, Trabzon Teknopark personelleri ile bayramlaştı. AKGÜN olarak dünya markası olma yolunda ilerlediklerini ifade eden Temel AKGÜN, “Bu başarıda siz değerli çalışma arkadaşlarımın payı büyüktür. Şu anda bayram nedeni hepinizi bir arada görme şansım oldu. Bayramınız kutlu olsun.” dedi. Her yıl hacmine yenilerini ekleyerek firmasını istikrarla büyüten AKGÜN Yönetim Kurulu Başkanımız Temel AKGÜN, Ramazan Bayramı dolayısıyla çalışanları ile topluca bir araya geldi. Teknopark’ ta toplanan çalışanların elini tek tek sıkarak, bayramlarını kutlayan AKGÜN, çalışanlarına “Bu günlere geldiysek, sizlerin emeği büyüktür. Bu nedenle hepinizi tek tek kutluyorum.” dedi.

AKGÜN Grup Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Temel AKGÜN Trabzon Şube’ yi ziyaret ederek yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle 13.06.2018 tarihinde bayramların bütünleştirici etkisine vurgu yapan bir konuşma gerçekleştirdi.

AKGÜN mesajında; sevgi, saygı ve hoşgörünün nesilden nesile aktarılmasını, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği, insanların birbirine karşı hoşgörü içerisinde olması ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Allah’tan temenni ediyorum. Başta yurtiçi, yurtdışı, Plaza ve şubelerimizde çalışan bütün personelimizin ve ailelerinin bayramını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.