Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

16 Nisan 2015 - Perşembe


Bilgiyi ve teknolojiyi insan yaşamının parçası olarak gören AKGÜN, Ankara AKGÜN Plazada düzenlenen etkinlikle “Bahara Merhaba” dedi.

Türkiye’nin “ilk Hastane Yazılımı Üreten Firması” olma unvanına sahip AKGÜN, 29 yıllık başarısını AKGÜN personeli ve yazılım sektörünün önde gelen isimleriyle kutladı. Ev sahipliğini AKGÜN Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Akgün’ün üstlendiği partiye çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Davetliler, Ankara’nın en seçkin plazası arasında gösterilen Akgün Plaza açık alanında güneşli havanın tadını çıkararak keyifli vakit geçirdiler. AKGÜN Plaza bahçesinde konumlanan mangal üstü etler ve özenle hazırlanmış bol çeşit menüsüyle AKGÜN konuklarını ismine yakışır biçimde ağırlandı. ‘’Bahara Merhaba” partisinin görkemli atmosferi, birbirinden güzel şarkılar ve eşsiz lezzetleri ile konukları büyüledi.

AKGÜN Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Akgün, coşku dolu etkinliğe katılan konuklar ile birebir ilgilendi. Klasik Müzik eşliğinde gerçekleşen “Hoş Geldin Bahar” etkinliğine katılan davetliler hoşça vakit geçirdiler.