Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

Yetenek havuzu projesi yeteneklerine güvenen, kariyerine okul sıralarında akademik eğitimleri devam ederken yön vermek isteyen öğrencilere yönelik bir projedir.

Bu projeyle amaçlanan; gelişen, büyüyen, dinamik, bilişim sektörünün nabzını tutan, ilimde sınır tanımayan, yaşam boyu öğrenme kavramını hayatının her zerresine yaymış, bilişim dünyasının genç yeteneklerini keşfederek, onlara kişisel gelişimlerini destekleyecek, teknik yetkinliklerini ortaya koyacak Ar-Ge projeleri deneyimi yaşatmaktır.

Üniversitelerin mühendislik fakülteleri ile sık sık bir araya gelen AKGÜN, akademik anlamda ve bilimsel her türlü çalışmanın destekçisi olma yolunda kararlı adımlar atmaktadır.

Üniversitelerle yapılan işbirliklerimiz neticesinde yükseköğrenim görmek isteyen proje çalışanlarının aynı zamanda yüksek lisans ve doktora programlarında yer almalarına destek olmaktayız.

Yetenek Havuzu Başvuru Süreci

Yetenek Havuzu Projesinde yer almak isteyen adaylar başvurularını ik@akgunyazilim.com.tr adresinden yapabilirler.

Başvurular üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucu kendini en iyi ifade eden, kariyer planını ortaya koyabilen, içinde bulunduğu projelerle yeteneklerini kanıtlayabilecek niteliklere haiz öğrenciler, projede çalışma şansı elde edecek ve/veya kendilerine mezuniyetlerine dek burs imkânı tanınacaktır.

Yetenek Havuzu Projesi için belirlenen kadroya yönelik özel eğitimler, uzman yazılım mühendisleri ile çalışma fırsatı, teorik bilgilerin uygulamaya aktarılması, mevcut projelerin içinde yer alma ve mezun olur olmaz kariyerine AKGÜN’de başlama imkânı sağlanmaktadır.