Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

Eğitim faaliyetlerine önem veren Firmamız, “AKGÜN Okul/ Akademi” adını verdiği projesi ile nitelikli personel yetiştirmektedir. Bilişim sektörüne sürekli katma değer yaratmakta olan AKGÜN, AKGÜN Okul ile sektöre yetişmiş personel sunmaya, genç istihdamı teşvik etmeye devam ediyor. 2007 yılında başlayan AKGÜN Okul serüveni ile mezunlar yetiştirilmekte ve yetişmiş personel istihdamı gerçekleştirilmektedir.

AKGÜN olarak kısa, orta ve uzun vadeli insan kaynakları projelerimizi ortaya koyarak kalifiye personel istihdamını maksimum seviyeye çıkarmayı ve kendi uzman kadromuzu yetiştirerek, AKGÜN kimliğini her ortamda taşıyabilecek potansiyeli olan çalışanlarımızı yetiştirmeyi amaç edindik. AKGÜN Kurum Kültürünü benimseyen ve müşterilerimize hizmet veren nitelikli personel ile hizmet kalitemiz her geçen gün daha da artmaktadır.

Ülke ve firma geleceğinin ancak kaliteli, yetişmiş ve kendini çağın teknolojik gereksinimlerine göre yönlendirebilecek bilgi ve beceriye sahip insan kaynağı ile planlayabileceğinin bilinciyle hareket etmeye devam edecek ve insan kaynakları departmanımız bu konudaki süreçleri en ince ayrıntısına kadar planlamayı daha büyük bir coşkuyla sürdürecektir.

2011 yılında faaliyete geçen AKGÜN Plaza’mızda AKGÜN Okul için oluşturulan, son teknoloji ile donatılmış bilgisayar laboratuvarında teorik ve uygulamalı eğitimler ile görülen dersler dışında, tüm kursiyerlere servis ve yemek imkanları sunuluyor. AKGÜN Okul’da oryantasyon, yöneticilik, iletişim, yazılım, çeşitli donanım ve teknik eğitimler, modül eğitimleri, otomasyon eğitimleri, satış sonrası destek, müşteri ilişkileri, sunum teknikleri gibi eğitimlerle kariyer hedeflerine ulaşmada katkı sağlıyor ve nitelikli çalışan portföyümüzü geliştiriyoruz.

Sadece teknik yetkinlik değil kursiyerlere iş hayatını da öğretiyoruz. Yeni mezun gençlerin iş hayatına adaptasyonunu da kolaylaştırıyor, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi aktarıyoruz. Bu sayede kursiyerler AKGÜN Kurum Kültürünü öğreniyor, AKGÜN disiplinini alıyor ve çalışma hayatının olmazsa olmazları arasında yer alan müşteri memnuniyeti bilincini öğrenmektedirler.