Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

11 Ekim 2018 - Perşembe


AKGÜN Grup için bir klasik haline gelen Mangal Partileri, 21 Eylül 2018 tarihinde Robotik Kodlama Atölyesi’nin tanıtım etkinliği teması eşliğinde, AKGÜN Çalışanları ve Ailelerinin katılımıyla AKGÜN Plaza Teras Kafe’de bol güneşli bir günde coşkuyla gerçekleştirildi.

Ev sahipliğini AKGÜN Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel AKGÜN’ün üstlendiği etkinliğe AKGÜN Çalışanları, Aileleri ve Robotik Kodlama Atölyesini izlemeye gelen çocuklar büyük bir katılım gösterdi. Etkinlik boyunca Yönetim Kurulu Başkanımız tüm masaları ziyaret ederek her bir çalışanımız ve aileleri ile hoş sohbet gerçekleştirmiş, içten ve doğal görüntüler sergilemişlerdir. Etkinlikte masaları ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanımız, yıl boyunca yoğun bir çalışma temposu içerisinde bulunan çalışanlarımıza ve ailelerine, birlik ve beraber olmanın gücüyle, gelecek dönemde de sektörün en güçlü lokomotifi olarak var gücümüzle çalışmaya devam etmemiz gerektiğinin önemini vurgulamıştır.

Etkinlik boyunca Robotik Kodlama Atölyesinin kurucuları ve çalışanları tarafından, yaptıkları robotik ürün çalışmalarının detayları ve bunların yeni nesillerin teknolojik gelişimine sağladığı yararları, Yönetim Kurulu Başkanımıza, davetlilere ve çocuklara tanıtılmıştır. Çocukların gelişimi için verdikleri eğitimler sayesinde yaratıcılığın, el becerilerinin ve teknolojik gelişimin artmasına bulundukları katkıları aktarmışlardır. Robotik ürünleri heyecan ve ilgiyle inceleyen çocuklar keyifli vakit geçirerek, hem eğlenmiş hem de yeni teknolojileri öğrenme fırsatı bulmuştur.

Çalışanlarımız ve ailelerinin moral ve motivasyon bulduğu mangal partisi kapsamında; özel olarak hazırlanan palamut ve köfte ikramının yanında yöresel tatlılar da ikram edilmiş, davetlilerin damaklarında eşsiz bir tat ve anı bırakmıştır.