Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

18 Haziran 2021 - Cuma


Online olarak düzenlenen Discover The Talent etkinliğinde 24 – 25 Mayıs 2021 tarihleri arasında gençlerle bir araya geldik.

Etkinlikte Platin Sponsoru olarak yer alarak, sanal standımızda birçok üniversiten öğrenciler ile kariyer hedefleri, AKGÜN Yetenek Havuzu v.b. konular kapsamında sohbet ettik.

Discover The Sectors kongresinde AKGÜN Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörümüz Sn. Yavuz GENÇER konuşmacı olarak yer aldı. Sn. GENÇER «AKGÜN ile Sağlıkta Dijital Dönüşüm - AKGÜN Yapay Zeka Uygulamaları» konusuyla ilgili sunum yaptı. Sağlık sektöründeki dijital dönüşümün pandemi dönemindeki önemini vurgulayan Sn. GENÇER, “Kanserde hızlı ve doğru tanı hayat kurtarıyor” dedi. Ayrıca TÜBİTAK desteğiyle, yerli ve milli olarak, doktor ve hemşire danışmanlığıyla 4 yıllık çalışmalar neticesinde oluşturduğumuz AR-GE ürünümüz olan AKGÜN iVital Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi ürünlerimizden bahsetti.

Geleceğimiz için yaratıcı çözümler üreten AKGÜN, aldığı gençlik aşısı ile sağlıklı bir gelecek için çalışmalarına hızla devam edecektir. Geniş çaplı AR-GE ve bilimsel nitelikli inovasyon ürünleriyle birçok ilke imza atan AKGÜN, ileri teknoloji çözümlerle geleceğe yön vermeyi sürdürecektir.