Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

21 Kasım 2019 - Perşembe


Türk iş dünyasında inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarının nabzını 2013 yılından bugüne kadar tutan Turkishtime, bu yılın “Ar-Ge 250” araştırma sonuçlarını açıkladı.

Reel sektör temsilcileri, finans sektörü yöneticileri, bilişim sektörü yöneticileri ve çalışanları, iş insanları, üst ve orta düzey yöneticiler, bürokratlar ve yönetim danışmanlarının takip ettiği dergi dijital teknolojilerden ihracata, yönetim ve liderlikten tüketici ekonomisine iş dünyasında yaşanan yeni gelişmeleri gündeme sunmaktadır. Turkishtime “İhracat 1.000”, “Ar-Ge 250” gibi yaptığı araştırmalarla ekonomiyi mercek altına almakta, yol gösterici olmaktadır.

Turkishtime’ın sektör ayrımı yapmaksızın tüm sektörleri dâhil ederek oluşturduğu Ar-Ge 250’nin bu yılki verilerinde “Türkiye’nin Ar-Ge Harcamalarına Göre En Büyük 250 Şirketi” arasında yer aldık. Ayrıca yine Turkishtime’ın araştırmasında “AR-GE Merkezinde Çalışan Lisans ve Lisans Üstü Personel Sayısı En Fazla Olan İlk 50 şirket” listesine girdik.

Bu tür onurlandırmalar başarımızı taçlandırırken, çalışma azmimizi artırmaktadır. Ar-Ge çalışmalarımızla bilişim faaliyetleri alanına katma değer kazandırmaktan gurur duyuyoruz.