Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

16 Aralık 2013 - Pazartesi


Kırıkkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Topluluğu ile Elektrik Elektronik Mühendisliği Topluluğu tarafından ‘Mühendislik Zirvesi 2013 ve Ar-Ge Merkezleri Sergisi’ açıldı.10-11 Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleşen zirve kapsamında AKGÜN olarak biz de genç mühendis adayı arkadaşlarımızı bu özel günde yalnız bırakmadık.

Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanan standımızı ziyaret eden öğrenciler ve öğretim üyelerine firmamız hakkında bilgi verildi. AR-GE Merkezimiz tanıtıldı. Ürünlerimiz, çalışma koşullarımız, çalışana verilen önem ve kurum kültürümüz hakkında söyleşiler yapıldı. Kariyer gelişimleri konusunda yapılan yönlendirici ve bilgilendirici görüşmeler sırasında gelecekte AKGÜN ’de olmak isteyen gençlerimize bu süreçte kazanmaları gereken yetkinlikler ve kendi kişisel gelişimleri konusunda almaları gereken aksiyonlar, çalışma hayatında karşılaşacakları zorluklar ve çözüm önerileri hakkında bilgi verildi.

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanlığını ziyaret eden İnsan Kaynakları birimimiz üniversite sanayi işbirliğinin önemi ve gelecek dönemde firmamızla yapılabilecek ortak projeler hakkında da bir görüşme yaptı. Genç mühendislerimizin kariyer sürecinin en büyük destekçilerinden olan AKGÜN bir kez daha sektör hakkındaki deneyim ve tecrübelerini genç mühendislerle paylaşmanın keyfini yaşadı.