Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

26 Mayıs 2014 - Pazartesi


Kurumsal uygulama ve yazılım alanında Lider olan AKGÜN, AKGÜN Zirvesi’yle teknoloji etkinliklerine bir yenisini daha ekledi…

AKGÜN Teknoloji çözümlerinin kurumlara sağladığı katma değer ve verimlilik artışı, AKGÜN Zirvesi’ nde gündeme taşındı. Yurtiçi ve Yurtdışında görev yapan Koordinatörlerimiz, Yöneticilerimiz, Satış Ekibimiz, Saha Personelimiz, Yazılım Destek Personelimiz ve Çözüm Ortaklarımızın katıldığı etkinlikte, AKGÜN’ ün inovatif çözümleriyle bütünleşen başarı öyküleri de paylaşıldı. AKGÜN Zirvesi, 17-18-19 Mayıs tarihlerinde, AKGÜN Plaza Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında, Türkiye’ de lider olan AKGÜN, Kamu Kurum ve kuruluşlarına sağladığı, rekabetçilik, verimlilik, karlılık ve inovasyon katan bilgi teknolojilerini, iş süreçlerine hız kazandıran çözümlerini geniş kapsamlı bir gündemle paylaştı.

İstiklal marşı eşliğinde saygı duruşu ile başlayan Zirvenin açılış konuşmasını, AKGÜN Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel AKGÜN gerçekleştirdi. Sayın AKGÜN, açılış konuşmasına şu şekilde devam etti: “Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında lider olan AKGÜN, 28 yılı aşan global deneyimiyle Türkiye’deki kurumlara inovasyon, verimlilik, rekabetçilik ve tasarruf artışı sağlayan çözümler sunmaya devam ediyor. Kurumlar, sınırları ortadan kaldıran bilgi teknolojileri ile büyüyor ve yenilikçi çözümlerle rekabetçiliklerini arttırarak daha iyi bir geleceğe doğru yol alıyor. Bizler de bu vizyonla hayata geçirdiğimiz bilgi teknolojisi çözümlerini tanıttığımız Teknoloji Zirvesini her yıl sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yurtiçi ve Yurtdışında görev yapan yazılım destek personelimiz, saha personelimiz, satış ekibimiz ve yöneticilerimiz olmak üzere çözüm ortaklarımızın da katıldığı etkinlikte yaklaşık 300’ e yakın kişiyi bir araya getirdik. Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları ve büyümelerini sürdürülebilir kılmaları için ihtiyaç duydukları yeni iş modelleri ve bilgi teknolojileri yatırımları ile nasıl farklılaşabileceklerini AKGÜN Zirvesinde değerlendirmek üzere bir aradayız. Her zaman işletmelere verimlilik, kârlılık ve rekabetçilik katan teknolojiler ve projeler geliştirmeyi sürdüreceğiz.”

AKGÜN Plaza’ da gerçekleştirilen özel etkinlikte, kurumların gelecek hedeflerine yön veren uygulamalar ve yeni projelerin farkındalık yaratmak için tanıtımı kapsamında pek çok başlık ele alındı. Kurumların hedeflerine ulaşmak ve bilişim yatırımlarını sürdürülebilir kılmak için ihtiyaç duydukları yeni iş yapış modelleri ve interaktif uygulama gösterimleri ile yarışı nasıl farklılaştıracakları AKGÜN Zirvesi’ nin dikkat çekici konu başlıkları arasında yer almıştır. ARGE, Destek ve Satış Koordinatörlüklerimiz tarafından gerçekleştirilen sunumlarla katılımcılarımız AKGÜN Grubu ve ürünlerini daha yakından tanıma fırsatı elde etmişlerdir.

Müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen ve uygulayan AKGÜN, çözümleri ile hayata geçen inovasyon temelli iş süreçlerini interaktif bir ortamda katılımcılarına uygulamalı olarak sunmuştur.

AKGÜN Müşterilerinin başarı hikâyelerinin de sunulduğu ve paydaşlar arası fikir alışverişi platformunu tesis eden, öncelikli amacı hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti olan AKGÜN, çözüm ortaklarının sunumları ile birlikte düzenlenen Zirve kapsamında; paralel oturumlar gerçekleştirerek, talepler ve öneriler alınmış ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur.

AKGÜN Grup olarak, tüm katılımcılarımıza katılma nezaketi gösterdikleri ve bizi onurlandırdıkları için, çözüm ortaklarımıza verdikleri her türlü katkı için, tüm AKGÜN Yazılım çalışanlarımıza ve görevli personelimize gösterdikleri olağanüstü gayret ve özveri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.