AKGÜN Akademi
Yayınlanma Tarihi: 22.07.2013 | Son Güncellenme Tarihi: 09.10.2013

akgunakademiminiBilişim sektörünün dünya içerisinde hızla yükselen ivmesi gereği bu hıza yetişebilecek kalifiye personel bulabilme zorluğu sektörün en önemli handikaplarındandır. Bu bağlamda Eğitim faaliyetlerine önem veren firmamız, “Akgün Okul” adını verdiği projesi ile sektöre nitelikli personel yetiştiriyor. Bilişim Sektörüne sürekli katma değer yaratmakta olan AKGÜN, Akgün Okul ile sektöre yetişmiş personel sunmaya, genç istihdamı teşvik etmeye devam ediyor. 2007 yılında başlayan Akgün Okul serüveni 7. Dönemini bitirerek, mezunlar yetiştirdi ve sektöre yetişmiş personel istihdamını gerçekleştirdi.

Akgün olarak bizler Kısa, Orta ve Uzun vadeli insan kaynakları projelerimizi ortaya koyarak sektörün bu sorunundan doğan kalifiye personel istihdamını maksimum seviyeye çıkarmayı ve kendi uzman kadromuzu yetiştirerek, AKGÜN kimliğini her ortamda taşıyabilecek potansiyeli olan çalışanlarını sektörün hizmetine sunmayı amaç edindik. AKGÜN Kurum Kültürünü benimseyen ve Müşterilerimize hizmet veren nitelikli personel ile hizmet kalitemiz her geçen gün daha da artmaktadır.

Ülke ve firma geleceğinin ancak kaliteli, yetişmiş ve kendini çağın teknolojik gereksinimlerine göre yönlendirebilecek bilgi ve beceriye sahip insan kaynağı ile planlayabileceğinin bilinciyle hareket etmeye devam edecek ve insan kaynakları departmanımız bu konudaki süreçleri en ince ayrıntısına kadar planlamayı daha büyük bir coşkuyla sürdürecektir.

2011 yılında faaliyete geçen Plazamızda Okul İçin oluşturulan, son teknoloji ile donatılmış Bilgisayar Laboratuarında teorik ve uygulamalı eğitimler ile görülen dersler dışında, tüm kursiyerlere servis, ve yemek imkanları sunuluyor. Akgün Okul’da oryantasyon, yöneticilik, iletişim, yazılım, çeşitli donanım ve teknik eğitimler, modül eğitimleri, otomasyon eğitimleri, satış sonrası destek, müşteri ilişkileri, sunum teknikleri gibi eğitimlerle kariyer hedeflerine ulaşmada katkı sağlıyor ve nitelikli çalışan portföyümüzü geliştiriyoruz.

Sadece teknik yetkinlik değil Kursiyerlere iş hayatını da öğretiyoruz. Yeni mezun gençlerin iş hayatına adaptasyonunu da kolaylaştırıyor, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi aktarıyoruz. Eğitimcilerimiz tamamen Akgün Çalışanlarından oluşmakta. Bu sayede kursiyerler Akgün Kurum Kültürünü öğreniyor, Akgün Disiplinini alıyor ve çalışma hayatının olmazsa olmazları arasında yer alan Müşteri Memnuniyeti bilincini öğreniyorlar.


ÜST

Akgün Yazılım © 2021