AKGÜN Online Laboratuvar Bilgi Sistemi
Yayınlanma Tarihi: 24.07.2013 | Son Güncellenme Tarihi: 09.11.2018

online laboratuvar

Hizmet vermekte olduğunuz hastalarınızın veya müşterilerinizin hayatlarını kolaylaştırmak adına bir fırsat;

AKGÜN Online Laboratuvar Bilgi Sistemi, AKGÜN YAZILIM Bünyesinde çalışan hastanelerde veya özel/kamu kurumların bünyesinde hastalara/diğer ilgili ürün ve işlemlere ait istenilen bütün Laboratuvar Tahlillerinin/Testlerinin Çalışılmış ve Laboratuvar Uzmanları tarafından onaylanmış sonuçlarının, web üzerinden hastalara/test sonuçlarını bekleyen ilgili kişi veya kurumlara ulaştırılmayı sağlar. Böylelikle laboratuvar/test sonuçlarını almak için hiçbir hastanız/müşteriniz hastaneye veya laboratuvarınıza gelmek zorunda kalmayacak, sizde kurumsal kaynaklarınızı daha verimli kullanma şansı yakalayabileceksiniz.

Online Laboratuvar Bilgi Sistemi Giriş Safhasında birçok değişik parametre kontrol etmektedir. Burada amaç hastaların/ürün test sonuçlarının kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önlemektir.

Hastalarımız/Müşterilerimiz/Birlikte Çalıştığımız İlgililer Sisteme Güvenli Bir biçimde girdikten sonra bu zamana kadar olan bütün işlemlerine ait sonuçları listelenmektedir. Hasta veya ilgili kurumlar Sonuçlarını bu ekrandan takip edebilmekte ve dilerse de sonuç çıktılarını alabilmektedir.

Eğer Hastanın/ürün testinin Sonucunda (Bulaşıcı Hastalık, Kritik Panik, Major Hatalar değer v.s) gibi tehlikeli bir durum oluşmuşsa hastaya veya ilgili kişiye sonucu gösterilmeden doktorunuza veya ürün üreticinize başvurunuz uyarısı verilmektedir. Burada amaç toplum sağlığını, ürün kalitesini ve hasta/insan sağlığını tehlikeye sokmamaktır.


ÜST

Akgün Yazılım © 2021