Tam Ekrandan çıkmak için
1 - Buraya sağ tıklayın.
2 - "Tam Ekrandan Çık" seçeneğini seçiniz.
Siteye giriş için uyum problemi yaşamamak adına Güncel tarayıcı kullanın!

26 Aralık 2022 - Pazartesi


15 – 16 Aralık 2022 tarihlerinde Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen 39. Ulusal Bilişim Kurultayına Altın Sponsor olarak katıldık.

Ana Teması “II. Yüzyılda: İnsan, Teknoloji ve Evren Ötesi” olan etkinliğe çok sayıda kamu ve özel sektörün yönetici ve çalışanları, sanayici ve iş adamları, akademisyenler, girişimciler ile öğrenciler katılım sağladı.

Etkinlikte kovid-19 pandemi süreci ile hızlanan dijitalleşme ve dijital dönüşümün yarattığı fırsatlar ve oluşturduğu tehditler ile evren ötesi (metaverse) ve uygulamaları konuları çeşitli panellerde ele alındı.

Bu kapsamda «Evren Ötesi Yolculuğunda Siber Güvenlik Yaklaşımları» konulu panelde Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sn. Ahmet Hamdi ATALAY yer aldı. Sn. Ahmet Hamdi ATALAY konuşmasında “Siber güvenlik konusunun öneminin her geçen gün daha da arttığını ve siber suçların küresel maliyetinin trilyon dolarlar mertebesine ulaştığını” söyledi. Sn. ATALAY ayrıca bu konudaki yaklaşımların da değişmesi gerektiğini vurgulayarak “Siber Güven (Zero Trust)” yaklaşımının benimsenmesi gerektiğini belirtti.

Etkinlik sonunda düzenlenen Ödül Töreninde AKGÜN adına plaketi Yazılım Müdür Yardımcımız Kübra AKGÜN KAVZOĞLU aldı.

AKGÜN Dijital Kurum Çözümleri İlgi Odağı Oldu

AKGÜN’e ilginin yoğun olduğu etkinlikte, standımızda AKGÜN HBYS, iVital, X-Eye Mammo, X-Eye Toraks, Mobile ANKA, BioBot, Evde Bakım Bilgi Yönetim Sistemi, PACS, LBYS, RBYS, EBYS ürünlerimizi sunduk.

AKGÜN ile "Teknoloji" İşiniz İçin Anlamlı Hale Geliyor!

Yapay zekadan veri madenciliğine, big datadan bulut teknolojisine aradığınız ileri teknolojik çözümler AKGÜN’de! Sunduğumuz kullanıcı dostu, yenilikçi ve teknolojik çözümler ile rekabet gücünüz artarken iş yükünüz azalıyor. AKGÜN Dijital Kurum Çözümleri ile işinizi dijitale taşıyarak teknolojik hamlenizi yapabilirsiniz.