Yönetim Kurulu Başkan Mesajı
Yayınlanma Tarihi: 22.07.2013 | Son Güncellenme Tarihi: 31.10.2014

temel-akgunTürkiye, gelişmekte olan ekonomisiyle bölgesinin ve dünyanın yükselen değeri haline gelmiştir. Türk ekonomisine 27 yılı aşkın bir süredir katkı sağlayan AKGÜN Grup olarak, biz de sağlam temeller üzerine oluşturduğumuz stratejilerle istikrarlı bir büyüme tablosu çizmekteyiz. Bugün artarak devam eden pazar payımız ve müşterilerimizle sektörün en önemli öncülerinden biriyiz.

İçinde bulunduğumuz bilgi çağı ve globalleşmenin de etkisiyle mevcut rekabet ortamı, dünya pazarlarından pay alabilmek için büyük bir azim ve istikrarla üretimi teşvik etmektedir. Misyonumuz; sunduğumuz hizmetleri, entegre ürünlerimizi, ekip çalışmamızı ve güçlü markamızı daha da geliştirmeye devam ederek ihtiyaca odaklanmak ve yurtiçi/yurtdışı kalkınmaya bilişim ile katkı sağlamaktır.

Açık sözlülükle ifade etmek isterim ki, Biz ülkemizde ve uluslararası arenada hizmet vermekten memnunuz ve gururluyuz. İnsan odaklı, sorumluluk duygusu yüksek ve dinamik yapımızla hizmetlerimize hız vererek devam etmek arzusundayız.

AKGÜN Grup olarak, uzman olduğumuz iş sahalarındaki faaliyetlerimizi kuruluşumuzdan bu yana gelişerek devam ettirmekteyiz. Bir yandan rekabet gücünü ve sürekliliği güçlendirecek tedbirler alırken öte yandan sektörel ve teknolojik gelişmeleri ve müşteri davranışlarını gözlemleyerek etkinlik ve verimliliği ön plana çıkardık.

AKGÜN Grup olarak; zorlukların üstesinden gelmeye devam edeceğimize, sağlık sektörünün daha etkin ve verimli çalışabilmesi yönünde adına hem müşterilerimizin hem de hissedarlarımızın beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir performans yakalayacağımıza güvenimiz tam. Çeyrek asırı aşkın bir süredir çıkılan bu yolda, AKGÜN isminin güç ve güvenle birlikte hatırlanmasında pay sahibi olan yoğun, özenli ve özverili çaba ve katkılarından dolayı profesyonel kadromuza, verdikleri destek ve duydukları güven için müşterilerimize, ekonomik ve sosyal paydaşlarımıza ve yurtiçi ve yurtdışında bulunan saygıdeğer ortaklarımıza teşekkür eder, şükranlarımı sunar ve desteklerinin her daim bizlerle olmasını temenni ederim.

SAYGILARIMLA
Temel AKGÜN


ÜST

Akgün Yazılım © 2021