Yönetim Kurulu Başkan Mesajı
Yayınlanma Tarihi: 22.07.2013 | Son Güncellenme Tarihi: 06.10.2013

28“Dünya üzerinde bulunan en önemli kaynaktır “İnsan Kaynağı”. İşe Alım, eğitim, performans, verimlilik, kariyer yönetimi ve mesleki gelişim bu sürecin en önemli yatırım aracıdır.
AKGÜN olarak amacımız fark yaratmaktır. Bir bütün olarak hedeflerimize ulaşmak için; değişime ayak uydurmak, sürekli gelişmek, sınırları zorlamak, mükemmel ve kusursuzun en yakınında durmak siz sevgili AKGÜN çalışanları ve gelecekte AKGÜN’lü olacak gençler ile mümkün olacaktır.

Sevgili Gençler;
Akgün’ü kariyerinizde önemli bir kilometre taşı olarak görebilir, ortaya koyacağınız inovatif fikirlerle sektöre ve ülkemize katma değer sağlama fırsatı bulabilirsiniz. Ar-Ge Merkezi çalışmalarına katılabilir, CMMI Süreçlerinde Proje Yönetimi Metodolojisinde iş süreçlerine dahil olabilir, Bilgi Güvenliği Temel ilkeleri çerçevesinde çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.
Sizler AKGÜN’ün yüzlerce özelliğini yansıtan en kıymetli varlıklarısınız. Hedefleriniz de bu değere layık olacak profesyonellikte ve inançta olmalıdır. Birlikte büyüyeceğimize inanmalı, tutkuyla tutunmalı, hedefe odaklanmalısınız.

Vizyonumuza, Misyonumuza, değerlerimize uygun, güçlü, geleceğe emin gözlerle bakabilen, cesur, yenilikçi, genç, dinamik, iz bırakmak isteyen çalışma arkadaşlarını aramıza bekliyoruz.
Sevgi ve Saygılarımla.”


ÜST

Akgün Yazılım © 2021